آیین گشایش ساختمان جدید رعد کرمان همزمان با سومین دوره از نمایشگاه خودباوری

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 361

تاریخ ثبت : شنبه 22 ارديبهشت 1397


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در مورخه 19 و20 اردیبهشت 97 همزمان با  آیین گشایش ساختمان جدید مجتمع آموزشی بهداشتی رعد کرمان با عنوان 48 ستون ماندگار وسومین دوره از نمایشگاه خودباوری (توانمندی توان یابان سراسر کشور) با حضور نیکوکاران و مسئولان شهر کرمان و مدیران مراکز رعد سراسر کشور برگزار گردید.
ساختمان جدید رعد کرمان در 3 طبقه و یک طبقه زیر زمین به مساحت 5000 متر مربع زیر بنا و بودجه ای معادل 6 میلیارد تومان با کمک های مالی و راهنمایی های پروفسور کریمی نژاد رئیس هئیت مدیره رعد کرمان که پس از سال ها فعالیت و سرمایه گزاری 6 میلیارد تومانی نیاز توان یابان رعد کرمان در زمینه های آموزشی،توان بخشی،پیشگیری از معلولیت و اشتغال را برطرف می نماید.
در دومین روز از آیین گشایش ساختمان جدید رعد کرمان مرکز اشتغال حمایت شده این استان افتتاح گردید.
در این مراسم علیرضا اسدی نماینده بهزیستی استان کرمان اشاره کر د و افزود مجتمع رعد در آموزش و فعالیت مراکز اشتغال حمایت شده تلاش ارزشمندی در زمینه اشتغال توان یابان و گروه های آسیب پذیر انجام داده است.
در پایان روز دوم آیین گشایش 48 ستون ماندگار مراسم اختتامیه جشنواره خود باوری برگزار گردید.
در این مراسم اسامی منتخب و صاحب امتیاز  مراکز مستقل رعدکه توسط تیم داوری دبیرخانه جشنواره خودباوری در محورهای پنج گانه فعالیت های آموزشی و پرورشی،فعالیت های تبلیغاتی و رسانه ای ،فعالیت های اشتغال و کارآفرینی،فعالیت های اجتماعی، فعالیت های علمی فرهنگی و نوآوری مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته بودند اعلام گردید.
کاشانه مهر کاشان در این مراسم با توجه به داوری های انجام گرفته توسط تیم داوری ، تندیس جشنواره خودباوری در زمینه فعالیت های تبلیغاتی و رسانه ای را دریافت نمود.