مراسم اختتامیه نمایشگاه صنایع دستی توان یابان کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 5050

تاریخ ثبت : سه شنبه 24 بهمن 1396


به گزارش روابط عمومی کاشانه مهر در شامگاه پنج شنبه مورخه 19 بهمن 96  مراسم اختتامیه نمایشگاه صنایع دستی توان یابان کاشانه مهر در ساعت 6:30 الی 8:30 برگزار گردید.
در این مراسم علاوه بر حضور گرم و سبز توان یابان،بانوان مهر یار،مسئولین کاشانه مهر،ریاست حوزه سرپرستی بانک ملی و کادر اجرایی ،ریاست و معاونت سازمان بهزیستی ،جمعی ازخیرین و شهروندان محترم حضور داشتند.
در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط برادر بزرگوارجناب آقای تکیه بند و پخش سرود جمهوری اسلامی و کلیپی کوتاه از گزارش نمایشگاه و روند فعالیت ها و برنامه های اجرا شده، خیر مقدم جناب آقای مستأجران ریاست حوزه سرپرستی بانک ملی و خیر مقدم جناب آقای دکتر مدیحی عضو هئیت مدیره و امناء کاشانه مهر ، سخنرانی جناب آقای دکتر عقیقی و اجرای دو قطعه سرود زیبا توسط گروه سرود ستارگان مهر با سرپرستی جناب آقای مهران مبینی انجام گرفت .
سپس  توان یابان خانم فاطمه اربابی و مریم آرمون به قرائت دلنوشته های خود پرداختند که در پایان دلنوشته توان یاب خانم مریم آرمون که با محتوای تقدیر و تشکر از همکاری جناب آقای مستأجران بود به ایشان تقدیم گردید.
کاشانه مهر کاشان از همکاری جناب آقای مستاجران و کادر اجرایی بانک ملی  و از کلیه افرادی که ما را در برپایی نمایشگاه در زمینه های مختلف یاری نمودند تشکر وقدردانی می نماید و از درگاه خداوند سبحان برای آنان  آرزوی سلامتی،سربلندی و توفیق روز افزون را دارد.