مراسم افتتاحیه نمایشگاه صنایع دستی توان یابان کاشانه مهر

اخبار » اخبار ما

تعداد بازدید : 6022

تاریخ ثبت : شنبه 14 بهمن 1396


مراسم افتتاحیه نمایشگاه صنایع دستی توان یابان کاشانه مهر

به گزارش روابط عمومی کاشانه مهردر شامگاه پنج شنبه مورخه 12 بهمن ماه  96 ساعت 6 تا 8 نمایشگاه صنایع دستی توان یابان کاشانه مهر با همکاری بانک ملی بمناسبت دهه فجر و با هدف معرفی توانمندی های معلولان در محل سالن اجتماعات این بانک واقع در خیابان آیت الله کاشانی افتتاح گردید.

در این مراسم علاوه بر حضور پررنگ توان یابان، بانوان مهر یار ، مسئولین کاشانه مهر،ریاست حوزه سرپرستی بانک ملی و کادر اجرایی این بانک،تعدادی از روسا و کارمندان بانک ها،خیرین و مسئولین شهری از جمله معاون فرماندار جناب آقای مهندس خاندایی،ریاست سازمان رفاهی تفریحی جناب آقای مهندس والی زاده،سرپرست آموزش و پرورش جناب آقای حدادیان،ریاست اداره بهزیستی آران و بیدگل جناب آقای ایمانیان و فرمانده بسیج ادارات حضور داشتند.

در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط توان یاب روشن دل جناب آقای خاوری ، پخش سرود جمهوری اسلامی و کلیپی از فعالیت ها و خدمات کاشانه ،خیر مقدم جناب آقای بخردی عضو هئیت مدیره و امناء کاشانه مهر، توان یاب خانم مریم آرمون دلنوشته  و توان یاب آقای ابوالفضل محمد زاده سروده ی خود را بمناسبت دهه ی فجر قرائت نمودند و جناب آقای دکتر فهیمی تبار به سخنرانی پرداختند.

و در پایان گروه سرود ستارگان مهر کاشانه مهر هنرنمایی کردند.

ضمنا مجری این مراسم توان یاب توانا سرکار خانم مهدیه بختیاری بودند.

کاشانه مهر کاشان از عزیزانی که جهت شرکت در این مراسم افتتاحیه و بازدید از صنایع دستی توان یابان وقت خود را در اختیار ما گذاشتند و همچنین از جناب آقای مستاجران و کادر اجرایی بانک ملی و بانوان مهر یار تشکر وقدرددانی می نماید و برای آنان آرزوی سلامتی ،سربلندی و توفیق روز افزون دارد.

از کلیه شهروندان عزیز دعوت می نمائیم که از نمایشگاه صنایع دستی توان یابان که تا تاریخ 19 بهمن ماه ساعت 9 تا 12 صبح ها و 6تا 8 بعد از ظهرها  در محل بانک ملی واقع در خیابان آیت الله کاشانی-نرسیده به میدان امام حسین(ع) دائر می باشد دیدن نمایند.

حضور گرم و سبز شما در بازدید از نمایشگاه صنایع دستی توان یابان موجب افتخار و سپاس است.